27 травня 2024 року, в Іконописній школі імені прп. Порфирія Кавсокаливіта Полтавської місіонерської духовної семінарії пройшов підсумковий, в цьому навчальному році, перегляд робіт. З благословення ректора Семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, комісію очолив віцеректор Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін.
26 травня 2024 року, у 4-ту неділю після Пасхи, про розслабленого, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін звершив Божественну літургію у Трьохсвятительському храмі семінарії у співслужінні викладачів у священному сані.
22 травня 2024 року, у день пам’яті перенесення мощей святителя Миколая чудотворця, архієпископа Мир Лікійських, ректор Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Української Православної Церкви Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Горішні Плавні.
14 травня 2024 року, з благословення ректора Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, в Духовній школі на розширеному засіданні Вченої Ради, було проведено захист бакалаврських робіт студентів IV курсу Семінарії.
11 травня 2024 року, у Світлу Суботу з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, архієпископ Новосанжарський Веніамін очолив Божественну літургію у селі Горобці Новосанжарського благочиння.
6 травня 2024 року, у Світлий Понеділок та день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, архієпископ Новосанжарський Веніамін очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята в селі Лелюхівка Новосанжарського благочинного округу.
У ніч з 4 на 5 травня 2024 року, свята Світлого Христового Воскресіння, віцеректор Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Української Православної Церкви Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін очолив Пасхальну заутреню та Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста у Свято-Миколаївському соборі м. Горішні Плавні.
04 травня 2024 року, у Велику Суботу, у Трьохсвятительському храмі Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Української Православної Церкви були звершені уставні богослужіння та Літургія святителя Василія Великого із посиленими проханнями за мир в нашій Державі та здоров’я захисників, що боронять цілісність та суверенітет України.
03 травня 2024 року, віцеректор Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Української Православної Церкви архієпископ Новосанжарський Веніамін звершив Утреню з Чином Погребіння Плащаниці Господа і Спасителя нашого Іісуса Христа у Семінарському Трьохсвятительському храмі м. Горішні Плавні.
02 травня 2024 року, з благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, вікарій Полтавської єпархії архієпископ Новосанжарський Веніамін звершив Утреню з Послідуванням Святих Страстей Господа Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа у Свято-Миколаївському соборі архієрейського подвор'я Української Православної Церкви м. Горішні Плавні.
2 травня 2024 року, після Божественної літургії віцеректор Семінарії Високопреосвященніший архієпископ Веніамін у співслужінні викладачів у священному сані звершив заупокійну панахиду про спокій душі першого інспектора нововідкритої у 1997 році Полтавської Духовної школи, протоієрея Георгія Луценко.
2 травня 2024 року, у Великий Четвер Страсного Тижня та спомин встановлення нашим Спасителем Таїнства Божественної Євхаристії, у Трьохсвятительському храмі Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Української Православної Церкви були звершені уставні богослужіння та Літургія святителя Василія Великого із посиленими проханнями за мир в нашій Державі та здоров’я захисників, що боронять цілісність та суверенітет України.
30 квітня 2024 року, віцеректор ПМДС архієпископ Веніамін (Погребной) провів зум-лекцію для православної української молоді, що проживає у країнах Західної та Східної Європи. Лекція була присвячена історичному, археологічному та святоотцівському контексту Євангельських подій Страстей Христових та відбулась у теплій і дружній атмосфері.