Новости

Голова Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви привітав ректора, викладацьку корпорацію та вихованців ПМДС з початком нового навчального року

Голова Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви Високопреосвященніший митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент привітав ректора, викладацьку корпорацію та вихованців Полтавської місіонерської духовної семінарії з початком нового навчального року.

31 августа 2021267

Проповедь вице-ректора архиепископа Вениамина в Неделю 10-ю по Пятидесятнице

Вы думаете, к нам не приходит маловерие, когда кто-то из прихожан или захожан просит помолиться об очень важном случае: операции по удалению опухоли, о судебном разбирательстве, где на кону свобода молодого семейного человека, о мужчине, который оставил семью и 2-х детей ради любовницы?
31 августа 2021282

У православних храмах міста Горішні Плавні звершено молебень перед початком нового навчального року

29 серпня 2021 року, в Неділю 10-ту після П'ятидесятниці, день святкування перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Iісуса Христа, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, після Божественної літургії у Свято-Миколаївському соборі, Трьохсвятительському храмі та храмі блаженної Ксенії Петербурзької м. Горішні Плавні було відслужено традиційний молебень для школярів, студентів, вчителів та викладачів перед початком нового навчального року.

29 августа 2021285

Проповедь вице-ректора архиепископа Вениамина на праздник Успения Пресвятой Богородицы

Вы знаете, что пугает монаха живущего в миру? О чем думает священно инок перед сном, когда ему за 30? Что он нужен кому-то из людей скорее по остаточному принципу. Собеседники, поверхностно видя проблему, поддерживают тебя в ответ на этот жизненно важный вопрос панацейными словами: «Зато тебя любит Бог!».
29 августа 2021240

Свято Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня 2021 року, в день свята Успіння Пресвятої Богородиці, у храмі с.Старі Санжари Полтавської єпархії, на малій батьківщині Святителя Мелетія, архієпископа Харківського, відбулося урочисте архієрейське богослужіння з нагоди Престольного дня.

29 августа 2021270

У ПМДС пройшли вступні іспити на заочну форму навчання

26 серпня 2021 року в Полтавській місіонерській духовній семінарії пройшли вступні іспити на богословсько-місіонерський і місіонерсько-катехизаторський факультети та регентське відділення заочної форми навчання.

26 августа 2021411

У Полтавській місіонерській духовній семінарії відбулися вступні іспити на стаціонарну форму навчання

25 серпня 2021 року в Полтавській місіонерській духовній семінарії відбулися вступні іспити на богословсько-місіонерський факультет, регентське відділення та Іконописну школу імені прп. Порфирія Кавсокаливіта стаціонарної форми навчання.


25 августа 2021562

У Полтавській місіонерській духовній семінарії розпочались вступні екзамени

24 серпня 2021 року, в ювілейну 30-ту річницю незалежності України, у Полтавській місіонерській духовній семінарії розпочалися вступні іспити. У цей святковий день для нашої духовної школи вже стало гарною традицією розпочинати вступні іспити.

24 августа 2021330

Відбулося засідання Вченої ради ПМДС

24 серпня 2021 року в Полтавській місіонерській духовній семінарії відбулося засідання Вченої ради. З благословення ректора семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, засідання очолив віцеректор Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін.

24 августа 2021312

Проповедь вице-ректора архиепископа Новосанжарского Вениамина на Преображение Господне

Уверен, что каждый из вас читал Псалтирь Давида, и задумывался почему именно этот письменный памятник стал основой, фундаментом для всех последующих молитвословий. Я попытаюсь вам ответить.

24 августа 2021278

Захоплююча мандрівка Українськими Карпатами

З благословення ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, вихованці Духовно-просвітницького центру Свято-Миколаївського архієрейського подвор'я м. Горішні Плавні, на чолі з директором центру, викладачем семінарії протоієреєм Георгієм Коваленком, здійснили захоплюючу та незабутню мандрівку Українськими Карпатами.

22 августа 2021263

Свято Переображення Господньго у Горішньоплавнівському міському ТЦСО «Калина»

19 серпня 2021 року, в день свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, з благословення ректора ПМДС Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, викладач семінарії протоієрей Анатолій Боярчук завітав до Горішньоплавнівського міського територіального центру соціального обслуговування «Калина».

20 августа 2021268

Архієпископ Новосанжарський Веніамін узяв участь в урочистостях у Нещерівському монастирі в день престольного свята

19 серпня 2021 року, в день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Обухівському Іоні та Високопреосвященнішому архієпископу Іванківському Кассіану за Божественною літургією в Нещерівському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі, який знаходиться в Обуховському районі Київської області.

20 августа 2021313

ПОЛТАВСЬКА МІСІОНЕРСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Полтавська місіонерська духовна семінарія – вищий духовний навчальний заклад Української Православної Церкви, що здійснює підготовку кандидатів для пастирського служіння, місіонерів, іконописців і регентів-псаломщиків церковного хору згідно з Церковним освітнім стандартом базової вищої духовної освіти, оголошує набір абітурієнтів на 2021-2022 навчальний рік. Прийом документів проводиться в режимі онлайн до 24 серпня 2021 року.

19 августа 2021843

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ІКОНОПИСУ В ІКОНОПИСНІЙ ШКОЛІ ІМЕНІ ПРП. ПОРФИРІЯ КАВСОКАЛИВІТА

Іконописна школа імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта Полтавської місіонерської духовної семінарії є одним з провідних закладів підготовки професійних фахівців в області церковного живопису, навчальна програма якої поєднує опанування іконопису та монументального християнського сакрального живопису з богословською освітою, оголошує набір абітурієнтів на 2021-2022 навчальний рік. Прийом документів проводиться в режимі онлайн до 24 серпня 2021 року.

19 августа 2021658

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ НА РЕГЕНТСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСІОНЕРСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ

Відділення регентів-псаломщиків Полтавської місіонерської духовної семінарії готує кваліфікованих церковнослужителів псаломщиків і регентів для Православної Церкви. На регентське відділення приймаються особи чоловічої та жіночої статі православного віросповідання у віці від 16 років і чоловічої – від 17 років. Термін стаціонарного навчання – 2 роки, заочного – 3 роки. Прийом документів проводиться в режимі онлайн до 24 серпня 2021 року.

19 августа 2021760

МИССИОНЕРСКО-КАТЕХИЗАТОРСКИЕ КУРСЫ ДИСТАНЦИОННОЙ ФОРМЫ ОБУЧЕНИЯ ПРИ ПМДС

Полтавская миссионерская духовная семинария Украинской Православной Церкви приглашает граждан проживающих на территории Украины на обучение на дистанционных миссионерско-катехизаторских курсах.

19 августа 2021454

Богословська освіта дистанційно: запрошуємо на навчання

Дистанційне навчання – це можливість навчатися в індивідуальному режимі, незалежно від місця і часу, можливість вчитися все життя. У всіх країнах світу спостерігається зростання числа вузів які використовують нові методи в навчальному процесі. Духовні (богословські) навчальні заклади не є винятком, тим більше, якщо вони носять назву «Місіонерських».

19 августа 2021309

Вітаємо віцеректора владику Веніаміна з возведенням у сан архієпископа!

17 серпня 2021 року, з нагоди 7-ї річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відбулася Божественна літургія на головній площі Успенської Києво-Печерської Лаври.

17 августа 2021334

Вітаємо владику ректора митрополита Филипа з нагородою!

17 серпня 2021 року, з нагоди 7-ї річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відбулася Божественна літургія на головній площі Успенської Києво-Печерської Лаври.

17 августа 2021270

Владика ректор та віцеректор співслужили Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за всенічним бдінням напередодні Дня інтронізації Предстоятеля

16 серпня 2021 року, напередодні Дня інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на площі перед Успенським собором Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося всенічне бдіння.

17 августа 2021247

Освячено хрест і купол на каплицю святих первоверховних апостолів Петра і Павла

4 серпня 2021 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив чин освячення хреста та купола на каплицю святих первоверховних апостолів Петра і Павла, що будується у промисловому районі (5-ої автобази) міста Горішні Плавні.

4 августа 2021280

Владика Веніамін привітав благодійника, храмобудівничого Черкащини Петра Григоровича Душейка з 70-річчям

3 серпня 2021 року, з благословення ректора ПМДС Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа та Високопреосвященнішого архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія, віцеректор семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін привітав благодійника, храмобудівничого Черкащини Петра Григоровича Душейка з 70-річчям.

4 августа 2021274

Божественна літургія в день пам'яті пророка Божого Іллі

2 серпня 2021 року, в день пам’яті пророка Божого Іллі, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Божественну літургію в храмі на честь Святої Трійці у смт. Нові Санжари.
2 августа 2021465

День пам'яті преподобного Серафима Саровського

1 серпня 2021 року, в день пам`яті прп.Серафима Саровського, на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін відвідав Спасо-Преображенський монастир с. Талова Балка, Світловодського району Кіровоградської області.

2 августа 2021246

Презентація книги про афонського подвижника старця Іосифа Ватопедського

29 липня 2021 року, в конференц-холі Inveria в Києві, митрополит Львівський і Галицький Філарет презентував перший том книги про афонського подвижника «Старець Іосиф Ватопедський». На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Філарета у заході взяв участь віцеректор Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін.

2 августа 2021219

Вітаємо викладачку ПМДС Олену Семенівну Удовиченко з ювілеєм!

1 серпня 2021 року, свій 65-річний ювілей святкує викладачка регентського відділення Полтавської місіонерської духовної семінарії Олена Семенівна Удовиченко, яка багато років самовіддано трудиться на благо духовної школи, передаючи свій досвід музичного мистецтва молодому поколінню.

1 августа 2021249

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
01
02 3 04 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
<июльсентябрь>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки