Новости

Стрітенський бал — свято православної молоді!

23 лютого 2020 року в Кременчуці в Міському палаці культури, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая, відбувся справжнісінький бал!
25 февраля 2020278

Богослужіння у Неділю м’ясопусну, про Страшний суд

23 лютого 2020 року, в Неділю м’ясопусну, про Страшний суд, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Божественну літургію у Трьохсвятительському храмі Семінарії у співслужінні викладачів у священному сані.

23 февраля 2020289

До уваги випускників вищих духовних навчальних закладів! (Щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання)

У Міністерстві освіти і науки України (далі – МОН) продовжує роботу Комісія з державного визнання документів про вищу духовну освіту, відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. за № 652 зі змінами від 14 лютого 2018 року № 74 про Порядок державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами.

22 февраля 20204784

Вдячність Богу та радість за людей

22 лютого 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін відвідав санаторій "Медичний центр Національної Гвардії України "Нові Санжари", де перебувають на обсервації евакуйовані українці з китайського міста Ухань.

22 февраля 2020269

Молитви про примноження любові та викорінення ненависті

22 лютого 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у Вселенську батьківську (м'ясопусну) суботу, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі смт. Нові Санжари, під час якої, були піднесені сугубі молитви про примноження любові та викорінення ненависті.

22 февраля 2020268

Віцеректор єпископ Веніамін відвідав штаб санаторію «Медичний центр Національної Гвардії України »Нові Санжари»

21 лютого 2020 року, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін, вікарій Полтавської єпархії, у супроводі кліриків, відвідав штаб санаторію “Медичний центр Національної Гвардії України ”Нові Санжари” і мав розмову з начальником відділу кадрів Яловегою Наталією Богданівною.
21 февраля 2020216

Молитва за евакуйованих з Китаю та про мирне врегулювання ситуації в Нових Санжарах

21 лютого 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив нічну Божественну літургію в храмі прп. Нестора Літописця, на якій разом зі студентами Семінарії підніс сугубі молитви за людей, евакуйованих із китайського міста Ухань, яких поселили на 14-денну обсервацію у медичному центрі “Нові Санжари” та про мирне врегулювання ситуації.

21 февраля 2020209

Віцеректор Семінарії взяв участь у першому Всеукраїнському форумі дружин священнослужителів

18 лютого 2020 року з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія в Києві відбувся перший в Україні форум дружин священнослужителів. Захід зібрав понад 100 учасниць із різних єпархій Української Православної Церкви, зокрема Київської, Білоцерківської, Дніпропетровської, Харківської, Волинської, Рівненської, Горлівської, Вінницької, Балтської, Одеської, Чернігівської, Олександрійської, Кіровоградської, Сєверодонецької тощо.

19 февраля 2020270

Освячення Мгарської ікони Божої Матері

15 лютого 2020 року в Спасо-Преображенському соборі Мгарського чоловічого монастиря ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип освятив місцевошанований образ Мгарської ікони Пресвятої Богородиці, написаний силами Іконописної школи імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта ПМДС.

17 февраля 2020274

Неділя про блудного сина

16 лютого 2020 року, в Неділю про блудного сина, а також день пам’яті рівноапостольного Миколая, архієпископа Японського, небесного покровителя нашої духовної школи, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Божественну літургію у Трьохсвятительському храмі Семінарії у співслужінні викладачів у священному сані.

16 февраля 2020263

Богослужіння у день свята Стрітення Господнього

15 лютого 2020 року, в день свята Стрітення Господнього, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін очолив Божественну літургію в храмі на честь Святої Трійці у смт. Нові Санжари. Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Олексій Палинчак та викладач ПМДС протодиякон Яков Прутян.

15 февраля 2020251

Всенічне бдіння напередодні Стрітення Господнього

14 лютого 2020 року, напередодні свята Стрітення Господнього, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін, очолив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі Архієрейського подвор'я міста Горішні Плавні.
14 февраля 2020236

Святковий концерт з нагоди Актового дня Семінарії

12 лютого святкування Актового дня завершилося святковим концертом, на який завітали викладачі, випускники, студенти та всі бажаючі. У цей день студенти мають можливість поділитися своїми творчими здібностями.

13 февраля 2020323

Урочисте відкриття виставки сакрального живопису «ДИВНИЙ БОГ У СВЯТИХ СВОЇХ»

12 лютого 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у день пам'яті Собору Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, коли Семінарія відзначає свій Актовий день, у Виставковій залі міста Горішні Плавні відбулось урочисте відкриття виставки сакрального живопису Іконописної школи імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта ПМДС «ДИВНИЙ БОГ У СВЯТИХ СВОЇХ».

12 февраля 2020527

Голова Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви привітав ректора, викладацький склад та вихованців ПМДС з Актовим днем

Голова Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви Високопреосвященніший митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент привітав ректора, викладацький склад та вихованців Полтавської місіонерської духовної семінарії з Актовим днем.

12 февраля 2020191

Актовий день Полтавської місіонерської духовної семінарії

12 лютого 2020 року, в день пам'яті Собору Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, в семінарському храмі освяченому на їх честь, було звершено урочисте архієрейське богослужіння з нагоди престольного свята та Актового дня Полтавської місіонерської духовної семінарії.
12 февраля 2020528

Всенічне бдіння напередодні престольного свята Трьохсвятительського храму та Актового дня Семінарії

11 лютого 2020 року, напередодні свята Собору Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, в семінарському храмі, освяченому на їх честь, звершено урочисте вечірнє богослужіння.
11 февраля 2020308

Неділя про митаря і фарисея

9 лютого 2020 року, в Неділю про митаря і фарисея, день пам'яті Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Божественну літургію в Трьохсвятительському храмі Семінарії у співслужінні викладачів духовної школи у священному сані.

9 февраля 2020270

АНОНС. Урочисте відкриття виставки сакрального живопису «ДИВНИЙ БОГ У СВЯТИХ СВОЇХ»

12 лютого 2020 року, в день пам'яті Собору Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, з нагоди Актового дня Семінарії, о 11:30, у Виставковій залі м. Горішні Плавні (просп. Героїв Дніпра, 40) відбудеться урочисте відкриття виставки сакрального живопису Іконописної школи імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта ПМДС «ДИВНИЙ БОГ У СВЯТИХ СВОЇХ».
8 февраля 2020279

АНОНС. Святкування Актового дня Полтавської місіонерської духовної семінарії УПЦ

12 лютого 2020 року, в день пам'яті Собору Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, в семінарському храмі, освяченому на їх честь, буде звершено урочисте архієрейське богослужіння з нагоди престольного свята. У цей день Полтавська місіонерська духовна семінарія відзначає свій Актовий день.

8 февраля 2020298

Студенти-іконописці відвідали виставку живопису подружжя Іванюків

7 лютого 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, студенти 1-го курсу Іконописної школи прп. Порфирія Кавсокаливіта ПМДС завітали до Кременчуцької художньої галереї, де відвідали виставку живопису художників з Пирятина, подружжя Олексія та Оксани Іванюк, які працюють у жанрах пейзажу та натюрморту.

8 февраля 2020225

В КДАіС завершила роботу Міжнародна наукова конференція, присвячена новомученикам та сповідникам ХХ століття

З благословення ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, представники Полтавської духовної школи виступили модераторами секцій та доповідачами на науковій конференції.

8 февраля 2020211

День пам’яті священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита Київського (ВІДЕО)

7 лютого 2020 року, в день пам'яті священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита Київського і Галицького, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін, проректор з виховної роботи протоієрей Ростислав Денисюк та завідувач канцелярією Юрій Петрович Петролюк молилися за соборним богослужінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

8 февраля 2020228

У Києво-Печерській Лаврі розпочала роботу міжнародна конференція «Церква Мучеників: Гоніння на віру і Церкву в ХХ столітті»

6 лютого 2020 року, в Актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус №45) відбулось відкриття дводенної Міжнародної наукової конференції «Церква мучеників: гоніння на віру та Церкву в ХХ столітті». Захід проходить з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

6 февраля 2020250

Престольне свято храму блаженної Ксенії

6 лютого 2020 року, в день пам'яті блаженної Ксенії Петербурзької, у храмі м. Горішні Плавні, освяченому на її честь, було звершено урочисте богослужіння з нагоди престольного свята. Богослужіння очолив благочинний Горішньоплавнівського округу протоієрей Георгій Граб у співслужінні ключаря храму протоієрея Миколая Попльонтаного, викладачів Полтавської місіонерської духовної семінарії та гостей свята у священному сані.

6 февраля 2020252

Місіонерська Літургія з поясненнями у Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави

1 лютого 2020 року, з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, в день пам'яті преподобного Макарія Великого, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив місіонерське богослужіння у Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави.

1 февраля 2020336

Відкриття виставки нагрудних хрестів «Хрести України. Північ».

31 січня 2020 року, в Краєзнавчому музеї міста Горішні Плавні відбулося відкриття виставки нагрудних хрестів «Хрести України. Північ». Єдиний в Україні і Східній Європі Музей Хреста представляє понад 1200 експонатів з Київської, Чернігівської та Житомирської областей України – від часів Хрещення Русі через епоху Великого князівства Литовського і козацьку добу до початку ХХ століття.

1 февраля 2020428

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
01 2
3 4 5 06 7 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<январьмарт>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки