Новости

Віце-ректор Преосвященніший єпископ Веніамін взяв участь засіданні Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ

26 березня 2019 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у Церковно-археологічному кабінеті Київської духовної академії і семінарії відбулося засідання Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

26 марта 2019599

Студент Полтавської семінарії взяв участь у Десятій студентській конференції «Студентська наука в духовній школі» (ВІДЕО)

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 26 березня 2019 року в Актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корп. №45) відбулось пленарне засідання Десятої щорічної студентської конференції «Студентська наука в духовній школі». Цьогоріч, конференція присвячена 240-ї річниці від дня народження святителя Філарета (Амфітеатрова), митрополита Київського і Галицького.

26 марта 2019591

Архієрейське богослужіння у Неділю другу Великого посту

24 березня 2019 року, у Неділю другу Великого посту, святителя Григорія Палами та Собору всіх преподобних Києво-Печерських, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Божественну літургію в Свято-Варварівському храмі с.Гаркушинці Миргородського району.
25 марта 2019565

Завідувач бібліотекою взяв участь у семінарі для бібліотекарів християнських навчальних закладів

З 19 по 22 березня 2019 року, на базі Кременчуцької євангельської семінарії (м.Кременчук) пройшов II міжнародний семінар для бібліотекарів Євро-Азіатської акредитаційної асоціації «Богословська бібліотека: оперативність, доступність, комфортність».

22 марта 2019569

Викладач ПМДС взяв участь у засіданні Вченої ради КДА

21 березня 2019 року, під головуванням ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра відбулось засідання Вченої ради. Участь у засіданні взяли члени Ради, а також зовнішні опоненти, які буди запрошені на засідання під час захисту кандидатських дисертацій. Про це повідомляє прес-служба КДА.

22 марта 2019545

ПМДС відвідав завідувач бібліотекою та Церковно-археологічним музеєм КДАіС архімандрит Дамаскін (Лебедь)

20 березня 2019 року, до Полтавської місіонерської духовної семінарії завітав завідувач бібліотекою та Церковно-археологічним музеєм Київської духовної академії і семінарії архімандрит Дамаскін (Лебедь).

22 марта 2019566

Духовну семінарію відвідав місіонер ігумен Валеріан (Головченко)

20 - 21 березня 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, Полтавську місіонерську духовну семінарію відвідав місіонер, клірик Київської єпархії ігумен Валеріан (Головченко). Отець Валеріан прочитав лекції для студентів богословсько-місіонерського факультету на тему: «Місіонер і літургічна творчість сьогодні».

22 марта 2019497

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні, 20 березня 2019 року, виповнюється 30-ть років з дня народження директора Духовно-просвітницького центру Свято-Миколаївського собору, викладача Полтавської місіонерської духовної семінарії протоієрея Георгія Коваленка.

20 марта 2019484

Розроблено емблему Іконописної школи ПМДС

В Іконописній школі імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта Полтавської місіонерської духовної семінарії розроблено та затверджено офіційну емблему школи. Роботу виконав студент 3-го курсу Іконописної школи Кирило Заровний, класний керівник – Лідія Ігорівна Прутян.

18 марта 2019524

Неділя 1-ша Великого посту, Торжество Православ’я

17 березня 2019 року, у Неділю першу Великого посту, Торжества Православ’я, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Божественну літургію в храмі на честь Святої Трійці смт. Нові Санжари.

17 марта 2019619

Перші в цьому році загальні Сповідь і Причастя у Полтавській місіонерській духовній семінарії за Божественною літургією Передосвячених Дарів

15 березня 2019 року, у п'ятницю першої седмиці Великого посту, у Полтавській місіонерській духовній семінарії відбулися спільні для вихованців духовної школи Сповідь і Причастя Святих Христових Таїн. Божественну літургію Передосвячених Дарів, складену святителем Григорієм Двоєсловом, Первосвятителем Римським, очолив віце-ректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін.
15 марта 2019691

Преосвященніший єпископ Веніамін звершив читання останньої частини Великого покаянного канону

14 березня 2019 року, у четвер першої седмиці Великого посту, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив читання останньої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Трьохсвятительському храмі семінарії.
15 марта 2019562

Вітаємо з 10-ю річницею чернечого постригу

Сьогодні, 14 березня 2019 року, 10-ту річницю прийняття чернечого постригу відзначає віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін та іночеського – завідуюча регентським відділенням монахиня Софія (в іночестві Сусанна (Калічина)).

14 марта 2019575

Читання третьої частини покаянного канону

13 березня 2019 року, у третій день Великого посту, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у храмі на честь блаженної Ксенії Петербурзької м. Горішні Плавні.
13 марта 2019513

Преосвященніший єпископ Веніамін очолив Літургію Передосвячених Дарів у Трьохсвятительському храмі семінарії

13 березня 2019 року, у середу першої седмиці Великого посту, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Літургію Передосвячених Дарів у Трьохсвятительському храмі семінарії. Його Преосвященству співслужили викладачі духовної школи у священному сані.

13 марта 2019539

Перша частина Великого покаянного канону

11 березня 2019 року, у понеділок першої седмиці Великого посту, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив читання першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Миколаївському соборі Архієрейського подвор'я міста Горішні Плавні.
12 марта 2019473

«Правда про наркотики» — лекція для учнів та студентів

11 березня 2019 року, о 13.00 у великому залі КП "Міський Палац культури і творчості" за ініціативи міського голови Дмитра Бикова спільно з Відділом освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в рамках профілактики здорового способу життя лектор, психолог, педагог, президент ГО «НАРКОНОН» Марина Грибанова (Marina Gribanova) провела лекцію "Правда про наркотики" для учнів 10-11 класів та студентів навчальних закладів міста.

12 марта 2019653

«Діалоги з художниками»: про виставку сакрального живопису «ВПЕВНЕНІСТЬ У НЕВИДИМОМУ» (ВІДЕО)

В телепередачі «Діалоги з художниками» з експозицією, представленою на виставці сакрального живопису «ВПЕВНЕНІСТЬ У НЕВИДИМОМУ», та процесом навчання іконописці ознайомлює завідувач Іконописною школою Сергій Іванович Горбань.
12 марта 2019505

Вечірнє богослужіння з Чином прощення

10 березня 2019 року, у Прощену неділю ввечері, у Трьохсвятительському храмі Полтавської місіонерської духовної семінарії було звершено вечірнє богослужіння, за яким молився віце-ректор семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін, викладачі, студенти духовної школи та парафіяни.

10 марта 2019587

ВЕЛИКОПІСНЕ ПОСЛАННЯ (ВІДЕО)

Ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, боголюбивим пастирям, чернецтву і пастві Полтавської єпархії Української Православної Церкви.

10 марта 2019403

Служіння віце-ректора у Неділю сиропусну (+фото)

10 березня 2019 року, у Неділю сиропусну, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Божественну літургію в Трьохсвятительському храмі семінарії у співслужінні викладачів духовної школи у священному сані.

10 марта 2019648

На виставці картин литовських художників

7 березня 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, студенти-іконописці відвідали міжнародну виставку картин литовських художників міста Алітуса «Від Німана до Дніпра» у Кременчуцькій міській художній галереї.

8 марта 2019671

Лекція для студентів семінарії про негативні наслідки шкідливих звичок

7 березня 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, до Полтавської місіонерської духовної семінарії завітала сімейний лікар із Рівненщини – Вікторія Андріївна Приндюк.

8 марта 2019928

Святкування на честь Козельщанської чудотворної ікони Божої Матері

5 березня 2019 року, в день святкування на честь Козельщанської чудотворної ікони Божої Матері, ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив служіння урочистої Божественної літургії у Різдва Пресвятої Богородиці Козельщанському жіночому монастирі Кременчуцької єпархії, у якому зберігається шанований образ.

6 марта 2019697

В дар Академічному храму КДАіС передано ікону свт. Фотія Великого

4 березня 2019 року, з благословення ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, в дар Академічному храму Київських духовних шкіл було передано писану ікону святителя Фотія І Великого, патріарха Константинопольського.

4 марта 2019539

Неділя про Страшний Суд

3 березня 2019 року, у Неділю про Страшний Суд, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін очолив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі смт Білики Кобеляцького району.

4 марта 2019617

Щорічна конференція «Краса Безмежного», присвячена актуальним питанням християнського сакрального мистецтва

1 березня 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, в Іконописній школі імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта Полтавської місіонерської духовної семінарії відбулася щорічна конференція «Краса Безмежного», присвячена актуальним питанням християнського сакрального мистецтва.

2 марта 2019578

Юні знавці Біблії позмагалися у знанні Божого Слова

28 лютого 2019 року, згідно з планом роботи міського відділу освіти на 2019 рік, на базі Горішньоплавнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося проведення міської олімпіади «Юні знавці Біблії». Олімпіаду проведено за сприяння Полтавської місіонерської духовної семінарії.

2 марта 2019871

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
1 02 3
04 5 06 7 08 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
<февральапрель>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки