Новости

На іконописному відділенні семінарії відбувся підсумковий перегляд робіт

24 листопада 2017 року, на іконописному відділенні Полтавської місіонерської духовної семінарії пройшов підсумковий семестровий перегляд робіт поточного навчального року. Комісію, до складу якої увійшли викладачі іконописного відділення, з благословення ректора семінарії Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, очолив віце-ректор Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін.

24 ноября 2017987

Православний місіонер із США Олег Воскресенський провів просвітницький семінар, присвячений темі науково-історичного підґрунтя християнської віри

23 – 24 листопада 2017 року, з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, у Полтавській місіонерській духовній семінарії був проведений просвітницький семінар, присвячений темі науково-історичного підґрунтя християнської віри “Відкриття". Провів його гість із США Олег Воскресенський – православний місіонер, кандидат педагогічних наук, магістр теології, вівтарник православного храму Воскресіння Христового в м. Фрідлі, штат Міннесота.

24 ноября 2017697

У Полтавській місіонерській духовній семінарії відбувся семінар на тему: «Атеїзм: історія та сьогодення»

21 листопада 2017 року, з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, в Полтавській місіонерській духовній семінарії пройшов семінар на тему: «Атеїзм: історія та сьогодення». Розпочинаючи роботу семінару, його модератор, декан богословсько-місіонерського факультету протоієрей Олександр Носенко, звернувся до учасників форуму з вітальним словом та вказав на актуальність розкриття даної теми.

22 ноября 2017944

Студенти семінарії здійснили паломництво до Почаївської, Києво-Печерської Лавр та інших монастирів України

З 14 по 16 листопада 2017 року, з благословення ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, студенти семінарії здійснили паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври, Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври та інших монастирів України. Групу очолили викладачі семінарії прес-секретар протоієрей Віталій Васильчук та регент хору Олена Володимирівна Будим.

18 ноября 20171991

Преосвященніший єпископ Веніамін звершив Чин освячення престолу та Божественну літургію в храмі Покрова Пресвятої Богородиці

12 листопада 2017 року, у Неділю 23-тю по П'ятидесятниці, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Чин освячення престолу та Божественну літургію в храмі Покрова Пресвятої Богородиці, Свято-Миколаївського архієрейського подвор'я міста Горішні Плавні, який є храмом Духовно-просвітницького центру.

12 ноября 20171099

Відбулося вручення іменних стипендій Предстоятеля УПЦ кращим студентам духовних навчальних закладів (+відео)

9 листопада 2017 року, в день святкування пам'яті преподобного Нестора Літописця, під час урочистого акту КДАіС Блаженніший Митрополит Онуфрій вручив грамоти кращим вихованцям духовних семінарій УПЦ , які отримують іменну стипендію Предстоятеля Української Православної Церкви.

10 ноября 2017965

Віце-ректор семінарії Преосвященніший єпископ Веніамін прийняв участь у святкуванні Актового дня Київських духовних шкіл

9 листопада 2017 року, в день святкування пам'яті преподобного Нестора Літописця, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

9 ноября 2017946

Престольне свято семінарського храму преподобного Нестора Літописця

9 листопада 2017 року, в день пам'яті преподобного Нестора Літописця, який є Небесним покровителем і молитовником за всіх хто навчає і хто навчається, було звершено урочисте богослужіння в домовому храмі Полтавської місіонерської духовної семінарії, освяченому на його честь. Богослужіння очолив духівник семінарії протоієрей Георгій Граб у співслужінні викладачів, студентів та випускників у священному сані.

9 ноября 2017980

Віце-ректор ПМДС прийняв участь у роботі Комісії з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами, в МОН України

7 листопада 2017 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося засідання Комісії з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання про вищу духовну освіту. Комісія з державного визнання наукових ступенів та вчених звань, виданих вищими духовними навчальними закладами, проходила під головуванням директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрія Шевцова.
7 ноября 2017613

Преосвященніший єпископ Веніамін взяв участь у святкуванні престольного дня храму Казанської ікони Божої Матері на Черкащині

5 листопада 2017 року, у неділю 22-гу по П'ятидесятниці, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін взяв участь у святкуванні престольного дня храму на честь ікони Божої Матері "Казанська" села Васютинці, Чорнобаївського благочиння, Черкаської єпархії.

6 ноября 20171065

У Трьохсвятительському храмі звершено Літургію апостола Якова за складеним ним чином

5 листопада 2017 року, у день пам'яті святого апостола Якова, брата Господнього по плоті, у Полтавській місіонерській духовній семінарії з благословення її ректора, Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у храмі Трьох Святителів – Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоустого була відслужена Божественна літургія за складеним ним чином.

5 ноября 20171015

У Києві відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція ««Біблійна історія та християнська етика» в освітньому просторі України»

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України ОНУФРІЯ, 3 листопада 2017 року, на території Свято-Покровської Голосіївської Пустині у місті Києві відбулась одноденна Всеукраїнська науково-практична конференція «"Біблійна історія та християнська етика" в освітньому просторі України».

4 ноября 2017956

Семінарію відвідали гості з Мілану

1 листопада 2017 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, Полтавську місіонерську духовну семінарію відвідали гості з Мілану: настоятель православної парафії свт. Амвросія Медіоланського в Мілані архімандрит Амвросій (Макар) та клірик кафедрального собору в Мілані (Duomo di Milano) Римо-Католицької Церкви відповідальний за міжхристиянські зв'язки диякон Роберто Пагані.

2 ноября 2017846

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
1 02 3 04 05
06 07 8 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
<октябрьдекабрь>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки