18 січня, в день Навечір'я Богоявлення, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип, Ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії звершив Божественну літургію з Великою вечірньою та чином Великого освячення води в Свято-Миколаївському соборі Архієрейського подвір'я міста Комсомольська. Перед початком Богослужіння Владика Ректор благословив студентів 1-го курсу на носіння підрясників.
18 січня, в 32-гу Неділю після П'ятидесятниці, напередодні свята Богоявлення Господнього за своїм календарем Православна Церква відзначає особливий день – Навечір'я Богоявлення. Подібно, як у Навечір'я Різдва Христового, вірні готуються до свята Богоявлення постом і участю в численних богослужіннях. В цей особливий день в Свято-Миколаївському соборі Архієрейського подвір'я міста Комсомольська Божественну Літургію звершив Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип у спів служінні благочинного Комсомольського благочиння протоієрея Георгія Граба, секретаря-референта протоієрея Миколая Довганича, кліриків Собору, викладачів Полтавської місіонерської духовної семінарії у священному сані.