Прийшло Різдво Христове, і ангельський спів «Слава в вишніх Богу і на землі мир...» відлунює в наших серцях. На превеликий жаль, історія тієї далекої першої Різдвяної ночі повторюються і в наш час. Як тоді звістка про народження Царя і Бога розділила людство, так і сьогодні: одні відкривають Христу свої серця, і Він дарує їм Своє благовоління, а інші — через незнання, байдужість, озлоблення — не хочуть знати Його і прагнуть зовсім вигнати з життя.