Віцеректор Семінарії взяв участь у Всеукраїнській конференції голів і представників молодіжних єпархіальних відділів

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 15-19 червня 2020 року у с. Лазурне, що Херсонщині пройшла XVIII Всеукраїнська конференція голів і представників молодіжних єпархіальних відділів.

«Курсами підвищення кваліфікації» називають самі священнослужителі 5-денні Всеукраїнські форуми, які вже дев'ятий рік поспіль навесні та восени проводяться Синодальним відділом УПЦ у справах молоді. Проведення нинішньої конференції з огляду на карантинні заходи безпеки до останнього залишалося під питанням, але 12 червня з курортних закладів було знято обмеження, і понад 100 учасників з усіх регіонів України змогли прибути на форум.

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у форумі взяли участь: віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін, керівник єпархіального відділу протоієрей Володимир Бабич, викладачі та керівники міських молодіжних зібрань Полтавської єпархії ігумен Афанасій (Бідний), священник Олександр Чупіка та викладач Семінарії священник Володимир Чередніченко. У своєму виступі владика віцеректор акцентував увагу на питанні кризи пастирського покликання і духовної освіти, досвіді виховання молоді в духовних навчальних закладах. Під час дискусії було розглянуто причини та можливі шляхи вирішення піднятих питань.

Як зауважили організатори, що нинішній форум покликаний проаналізувати досвід життя парафій в умовах пандемії, осмислити сучасні виклики, які постають сьогодні перед церковною громадськістю. Також до розгляду запропоновані теми діяльності православних загальноосвітніх шкіл та окремих класів, досвід виховання молоді в духовних навчальних закладах, функціонування молодіжних організацій у період карантину тощо. З огляду на це до участі в роботі конференції були запрошені ректор Київської духовної семінарії та академії єпископ Білогородський Сільвестр та віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії єпископ Новосанжарський Веніамін.

Відкриваючи форум, голова Синодального молодіжного відділу УПЦ архієпископ Обухівський Іона передав учасникам благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї Україні Онуфрія, який завжди наголошує на необхідності роботи з молоддю та постійних пошуків нових форм у цій роботі.

Всі дні роботи форуму присвячені презентаціям діяльності молодіжних відділів та нових проектів, обговоренню проблемних питань та обміну досвідом.

Сьогодні, 19 червня, форум завершує свою роботу, Божественною літургією в Свято-Олексіївському храмі с.Лазурне.

Ще більше інформації на наших сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram.

За матеріалами сайтів: УПЦ, КДАіС та сторінок у Facebook Иона Черепанов, Молодіжний відділ Вінницької єпархії УПЦ, Юлия Коминко, Василий Романюк.

19 июня 2020284

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 4 5 6 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
<майиюль>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки