Розпочав роботу I Молодіжний літній богословський інститут

1 липня 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, на базі Полтавської місіонерської духовної семінарії УПЦ розпочав роботу I Молодіжний літній богословський інститут. У цьому році Інститут присвячує свою роботу літургічній тематиці.

Молодіжний літній богословський інститут – спільний проект Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства зі Синодальним відділом УПЦ у справах молоді, метою якого є місіонерсько-катехізаторська просвіта молодого покоління України та популяризація православної духовної освіти. Це п'ять днів спільного життя студентів і викладачів, час, який наповнений навчанням і спілкуванням, молитвою і відпочинком на березі Дніпра.

На навчання у богословському інституті прибула молодь з Київської, Білоцерківської, Сумської, Харківської, Полтавської, Кременчуцької, Івано-Франківської, Тульчинської, Житомирської, Овруцької, Дніпропетровської, Криворізької та Запорізької єпархій УПЦ.

У актовій залі семінарії відбулося відкриття Інституту. Віцеректор Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звернувся до учасників з вітальним словом та передав слова вітання від Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства. Далі відбулося знайомство і бесіда Високопреосвященнішого Іони, архієпископа Обухівського, голови Синодального відділу у справах молоді з учасниками. Архіпастир відповів на численні запитання молоді.

Після бесіди владика Веніамін провів для учасників екскурсію по навчальному закладу: ознайомив з розписом семінарського храму прп. Нестора Літописця, показав бібліотеку, навчальні аудиторії та спортзал. Під час екскурсії владика розповів про історію Семінарії та її діяльності сьогодні.

Далі, напередодні дня пам'яті Іоана Максимовича, архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського, у Трьохсвятительському храмі було звершено місіонерське всенічне бдіння. Богослужіння зупинялось і єпископ Веніамін пояснював історичні та богословські аспекти тих чи інших його частин.

На учасників далі чекають цікаві лекції, бесіди, кінолекторії, спортивні заходи, екскурсії та інше.

Також відвідайте наші сторінки у соціальних мережах Facebook та Instagram.

1 июля 2019610

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
01 02 3 04 05 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<июньавгуст>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки