Краєзнавча поїздка переможців міської олімпіади «Юні знавці Біблії»

18 квітня 2019 року, з благословення Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства УПЦ, ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, спільно з відділом освіти Горішньоплавнівської міської ради, організовано краєзнавчу поїздку до м. Полтави переможців міської олімпіади «Юні знавці Біблії».

Очолили групу прес-секретар, викладач семінарії протоієрей Віталій Васильчук та учитель основ християнської етики СЗОШ I-III ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської Юзепенко Л.Б.

Мета краєзнавчої подорожі – залучення учнів до активної діяльності з вивчення історії рідного краю, етнографічних, історичних, релігійних пам'яток.

Учні відвідали Полтавський краєзнавчий музей. Діти з цікавістю розглядали експонати, виставлені у етнографічних та історичних залах музею, і уважно слухали розповідь екскурсовода. Сподобалися їм і виразні чучела тварин і птахів, виставлені в природничій експозиції. Дізналися багато нового про різноманітність рослинного світу нашого краю. Сучасні експонати також порадували око. У всьому своєму різноманітті представлені шедеври народних ремесел, роботи фотохудожників, скульпторів, живописців. Також увагу учнів привернула виставка картин і великодніх писанок.

Далі група відвідала музей історії Полтавської битви. Учні здійснили екскурс в історію України, Великої Північної війни та героїчну добу козацтва. На завершення екскурсії відбувся пізнавальний квест з історії України "Скарби музею історії Полтавської битви". Діти розділилися на дві групи, та змагаючись виконали ряд цікавих пошукових завдань, відгадали ребуси, кросворди, пазли, шифрограми і за допомогою карти на території музею знайшли свій скарб. Як і зазвичай перемогла щира дружба!

На завершення краєзнавчої подорожі учні завітали до Хрестовоздвиженського жіночого монастиря м. Полтави. Там, після монастирського обіду, група відвідала головний храм, де насельниця обителі ознайомила дітей з історією монастиря та головними його святинями. Усі бажаючі мали змогу помолитися перед ними. Також учні піднялися на монастирську дзвіницю, милуючись краєвидами зробили пам'ятні фото.

Отримавши масу вражень та позитивних емоції, задоволені діти у вечері повернулися до дому.

Також відвідайте наші сторінки у соціальних мережах Facebook та Instagram.

19 апреля 2019496

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
1 02 03 4 05 06 7
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
<мартмай>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки