Стрітенський молодіжний бал створив вишукану атмосферу

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, студенти Полтавської місіонерської духовної семінарії взяли участь у Стрітенському балі для молоді.

17 лютого 2019 року, вже четвертий рік поспіль, в Кременчуці, в Міському палаці культури відбувся справжнісінький бал! Так недільна школа Свято-Успенського кафедрального собору традиційно відзначає Всесвітній день православної молоді, який святкується в день Стрітення Господнього. Захід проводиться з благословення Високопреосвященнішого Миколая, архієпископа Кременчуцького і Лубенського. У насиченій програмі заходу були історичні бальні танці, майстер-класи, конкурс на кращу танцювальну пару, старовинні бальні ігри, творчі виступи та фотосесія з професійним фотографом.

Для участі в балі в цьому році були запрошені студенти Полтавської місіонерської духовної семінарії, творчий колектив «Родинонька» с. Скибівщина, православна молодь з Олександрії, а також студія бальних танців «Гармонія». На чотири години свята дух єднання, віри і любові, який панував на Стрітенському молодіжному балу, об'єднав понад 80 учасників. Глядачами цього торжества стали батьки, родичі, друзі молоді і багато небайдужих.

Дами – в бальних сукнях, галантні кавалери, класична музика, бальний етикет, – все створювало атмосферу старовини і палацової розкоші. А багатогодинні репетиції напередодні заходу не залишилися марними: дівчатка і хлопчики, дівчата і юнаки, мами і тата, – усі гідно виконували старовинні танці: падеграс, шапелуаз, контрданс, сальтарелло, іспанський, кадетський та інші види вальсів, різні польки і полонез. Особливо хвилюючими для молодих учасників були вальс з квіткою, вальс зі свічками і вальс зі стрічками. Позитивні емоції зашкалювали! Серця учасників балу переповнялися щастям від спілкування в танці, а батьки непідробно раділи за молоде покоління, яке з таким інтересом прагне до відродження культурної історичної спадщини.

Організатори, висловлюєть щиру подяку усім, за чиєю підтримкою відбувся в Кременчуці Стрітенський бал для молоді, та чекають на нові зустрічі.

Ще більше інформації на наших сторінка у соціальних мережах Facebook та Instagram.

За матеріалами сайту Кременчуцької єпархії УПЦ

19 февраля 2019808

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 03
4 5 06 7 08 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
<январьмарт>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки