Актовий день Полтавської місіонерської духовної семінарії

12 лютого 2019 року, в день пам'яті Собору Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, в семінарському храмі освяченому на їх честь, було звершено урочисте архієрейське богослужіння з нагоди престольного свята та Актового дня Полтавської місіонерської духовної семінарії.

Божественну літургію звершив Ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип. Його Високопреосвященству співслужили Голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді Високопреосвященніший архієпископ Обухівський Іона, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін, благочинний Горішньоплавнівського округу, духівник протоієрей Георгій Граб, проректор з виховної роботи протоієрей Ростислав Денисюк, викладачі, випускникі та гостеі у священному сані.

Перед початком Божественної літургії Владика Филип звершив чин постригу в чтеців над студентами 4-го курсу богословсько-місіонерського факультету, які в цьому навчальному році залишають стіни рідної alma mater. Кожен із них був одягнений в малу фелонь, яка свідчить про поставлення чтеця на першу ступінь священної ієрархії, а також прочитав уривок з Апостольських послань, в знак готовності прийняти апостольське служіння.

На малому вході за усердне служіння Церкві Христовій викладач семінарії протоієрей Миколай Попльонтаний був нагороджений хрестом з прикрасами.

Після читання Святого Євангелія проповідував декан богословсько-місіонерського факультету протоієрей Олександр Носенко.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Піснеспіви богослужіння виконувалися двома хорами ПМДС – чоловічим під управлінням Гети А.Г. і мішаним під управлінням Будим О.В.

Після завершення Божественної літургії Високопреосвященніший митрополит Филип звернувся до пастви із архіпастирським словом, у якому закликав віруючих твердо триматися Православної віри та завжди залишатися вірними Православній Церкві.

Також Владика Ректор в благословення за старанні труди на славу Святої Православної Церкви, вручив Архієрейську грамоту викладачу семінарії протоієрею Георгію Коваленку.

Ще більше інформації на наших сторінка у соціальних мережах Facebook та Instagram.

12 февраля 2019890

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 03
4 5 06 7 08 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
<январьмарт>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки