Благодійний концерт за участі переможця шоу «Голос країни 2017» протоієрея Олександра Клименка

4 листопада 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у великій залі Палацу культури і творчості м. Горішні Плавні відбувся благодійний концерт за участю викладача вокалу Полтавської місіонерської духовної семінарії Віти Гажали, семінарського хору, колективів дитячої музичної школи, а також переможця шоу «Голос країни 2017» протоієрея Олександра Клименка.

Організатори концерту ставили на меті подарувати слухачам радість від почутої духовної вокальної музики, а також зібрати кошти для придбання медичного обладнання військовому шпиталю Збройних Сил України м. Лисичанська.

У фоє палацу для гостей благодійного вечору було представлено фотовиставку соціально-патріотичної діяльності Полтавської єпархії Української Православної Церкви.

На благодійний концерт завітав міський голова Дмитро Биков, заступники міського голови, жителі та гості міста, викладачі та студенти духовної семінарії.

Відкрила концертну програму Віта Вікторівна Гажала, виконавши твори: «Молитва», «Гори, гори, моя звезда», «Чорнiї брови, карiї очi». Концертмейстер – дипломант мiжнародних i всеукраїнських конкурсiв Любов Вергелесова.

Далі своїм вокальним талантом порадувала глядачів лауреат мiжнародного конкурсу-фестивалю «Перлина Fest», донька викладача семінарії протоієрея Михаїла Павлюка – Єлизавета Павлюк, виконавши пісні «Вiдчинилося життя» та «Карузо». Викладач вокалу- Алла Юрiївна Федо.

Концертний вечір продовжили два хори Полтавської мiсiонерської духовної семінарії. Студенти подарували твори: мішаний – «Через поле України iшла Божа Мати» (солiст – Анатолiй Гета), чоловiчий – «Ой, у вишневому садочку».

Наступний музичний твір «Чотири воли пасу я», виконала Віта Віктрівна; акомпанували лауреати всеукраїнських i обласних конкурсiв – ансамбль «Гран-Прi» пiд керiвництвом Жани Фомiної. Ансамбль скрипалiв «Концертино» виконав композицію «Чардаш». У супроводi лауреатiв всеукраїнських i обласних конкурсiв ансамблю скрипалiв «Концертино» пiд керiвництвом Жани Фомiної, у виконанні Вiти Гажали прозвучала пісня «Ave Maria».

Далі глядачі зустрічали неперевершений вокальний талант – переможця вокального шоу України «Голос країни 2017» – протоієрея Олександра Клименка. Священик виконав композиції: «Чорнобривці», «Господи, дай нам любові», «Город золотой», «Дві матері», «Мить», «Материнська любов» та інші, а у дуеті з Вітою Гажалою «Мiсяць на небi».

Цей концерт також має місіонерський характер, адже між піснями отець Олександр проповідував, розповідаючи людям різні притчи та повчальні історії.

Зі словами подяки звернувся віце-ректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін: «Дорогі брати і сестри! Класичний грецький філософ Платон, один з тих, кого християнські святі отці назвали «християнином до християнства», говорив: «Допомога – це перешкода для існуючого або можливого зла». Сьогодні кожен з нас в тій чи іншій мірі, став частиною стіни, яка не пропускає в наш світ зло. Ті хто оспівували християнську і моральну чистоту на цій сцені: наш гість – голос Країни – отець Олександр Клименко, Віта Вікторівна, Єлизавета, наші друзі – чудові музиканти і хлопці-семінаристи, нагадали про те прекрасне і високе, що змушує жити і радіти, що витісняє своїм позитивом, і, що дуже важливо, бажанням творити добро і добрими вчинками, бажання що закралося і обплутує нас – жити тільки для себе. Спасибі дорогі, як за вашу лепту в справі допомоги ранненим воїнам України, які перебувають в Лисичанському госпіталі, так і за те, що своїм бажанням потрапити на концерт духовної музики, ви подарували всім нам – борцям на здавалося б невидимому фронті порятунку душ, впевненість, що ми не самотні», – сказав Владика.

Благодійний концерт зібрав близько 15000 гривень.

Велика зала палацу була переповненою охочими зустрітися зі співочим священиком протоієреєм Олександром Клименком. Усі радісно дякували оплесками виконавцям, дарували квіти, а особливо гостю отцю Олександру, виступ якого, справив на глядачів надзвичайно позитивне враження.

Організатори благодійного концерту:

  • Горішньоплавнівська міська рада
  • Відділ культури, спорту і туризму
  • Полтавська місіонерська духовна семінарія Української Православної Церкви

Ще більше інформації на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook.

4 ноября 2018884

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
1 02 3 04
05 6 7 8 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<октябрьдекабрь>

Фотоархив

Объявления

Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
До уваги випускників вищих духовних навчальних закладів! (Щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові
28 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки