Благословення призовників на строкову службу

11 квітня 2018 року, у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася урочиста церемонія проводів призовників до лав Збройних сил України «Призов: весна-2018» за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни, секретаря міської ради Сергія Дороти, військового комісара Горішньоплавнівського ОМВК, підполковника Едуарда Марченка. На заході також були присутні батьки, учасники бойових дій на Сході України, допризовна молодь.

Урочистості були розпочаті під звуки Державного Гімну України.

З напутнім словом до новобранців звернувся секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота: «Шановні призовники! Бажаю вам терпіння, витривалості, мужності. Ваша основна задача на цьому етапі - підвищити фізичну підготовку, здобути нові та корисні для мирного життя знання та цінні навички. Бажаю успішно пройти службу, здоровими та міцними повернутися додому». Вручив кожному новобранцю наказ призовнику від громади міста Горішні Плавні та пам’ятний подарунок із символікою міста, який зачитала начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко.

Зі словами вітання та побажаннями гарної служби перед новобранцями виступили військовий комісар Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Едуард Марченко, заступник військового комісара Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Кожемяка. Наказали з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні рідні. Щасливої служби, відмінних досягнень, надійних друзів та швидкого повернення додому побажала від імені всіх батьків мама призовника Ганна Лєдовська, батько, сержант запасу резерву І черги 36 бригади морської піхоти Андрій Донець.

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, благословив призовників на новий відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя викладач Полтавської місіонерської духовної семінарії, директор Духовно-просвітницького центру протоієрей Георгій Коваленко.

На завершення урочистостей зробили колективне фото на добру згадку. Захід проведено силами відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради, Горішньоплавнівського об’єднаного міського військового комісаріату, Палацу культури і творчості.

Джерело: Офіційний сайт Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

12 апреля 2018388

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
01
02 3 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
<мартмай>

Фотоархив

Объявления

Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
До уваги випускників вищих духовних навчальних закладів! (Щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові
28 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки