Місіонерська діяльність студентів семінарії у громадській організації «Ніжність"

З благословення Ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії УПЦ Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа студенти семінарії продовжують справу місіонерського служіння серед дітей з особливими потребами, їхніх батьків та опікунів громадської організації "Товариство захисту прав дітей-інвалідів "Ніжність".

"Ніжність" – добровільна, самостійна, громадська організація, яка поєднує в своїх рядах дітей з інвалідністю, їхніх батьків та опікунів м. Горішні Плавні, Основною метою своєї діяльності товариство ставить повну соціальну реабілітацію та адаптацію дітей з інвалідністю до умов життя з фізичними чи розумовими недоліками, рання соціальна інтеграція в суспільство. Керівник – Травінцева Ганна Анатоліївна.

У 2017/18 навчальному році "Ніжність" на волонтерських засадах відвідують студенти: Граб Ганна, Бабенко Євгеній, Косінов Богдан та Перевозна Анжеліка.

У невимушеній атмосфері семінаристи навчають дітей основним християнським істинам та допомагають ім розкрити творчі здібності, щоб інтегрувати в суспільство.

Граб Ганна проводить уроки малювання для дітей-інввлідів. Роботи вихованців товариства вже побували на всеукраїнських та міжнародних виставках творчих робіт. Так, наприклад, у грудні 2017 р. вони були представлені на виставці творчих робіт людей з обмеженими фізичними можливостями – «Повір у себе!» у Полтаві, а в 2018 р., за ініціативи Навчально-реабілітаційного центру «Джерело», роботи направлені у Німеччину на виставку творчих робіт дітей з особливими потребами. Зараз діти готують роботи для участі в інтернет-конкурсі дитячого малюнка «ВЕЛИКДЕНЬ ОЧИМА ДІТЕЙ», оголошений громадською організацією “Об'єднання Самопоміч".

Бабенко Євгеній започаткував перші у м. Горішні Плавні курси жестової мови, які можуть відвідувати не лише батьки, опікуни та рідні членів товариства дітей-інвалідів міста, але і всі бажаючі.

Косінов Богдан та Перевозна Анжеліка проводять для дітей уроки музики, на яких навчають грати на скрипці, фортепіано та вчать співати. Також студенти-волонтери беруть участь з дітьми у розвиваючих іграх, бесідах за чашкою чаю.

Керівник ГО "Ніжність" Ганна Анатоліївна висловлює вдячність студентам-волонтерам за їхню працю, яку вони виконують з любов’ю, та зауважує, що це стане гарним початком та уроком для їхнього подальшого місіонерського служіння чи пастря, чи іконописця, чи регента церковного хору.

Фото: Ганна Травінцева.


2 апреля 20182012

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
01
02 3 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
<мартмай>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки