Благодійний концерт «Улюблені оперні арії, романси і пісні» викладача вокалу Віти Гажали

23 березня 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у великій залі Палацу культури і творчості м. Горішні Плавні відбувся благодійний концерт «Улюблені оперні арії, романси і пісні» викладача вокалу Полтавської місіонерської духовної семінарії Віти Вікторівни Гажали, організований відділом культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради за підтримки міського голови Дмитра Генадійовича Бикова.

Мета заходу: збір коштів для 59-го військового мобільного шпиталю Збройних Сил України м. Сєвєродонецька.

На благодійний концерт завітав міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови з гуманітарних питань Надія Угнічева, жителі та гості міста, викладачі та студенти семінарії.

Віта Вікторівна відкрила концертну програму з хором Полтавської місіонерської духовної семінарії, виконавши твори Т.Петриненка «БОЖЕ, УКРАЇНУ ЗБЕРЕЖИ» та І.Смирнова «ХВАЛИТЕ ИМЯ ГОСПОДНЕ».

Далі прозвучали композиції меццо-сопрано під рояль: Жорж Бізе Хабанера та Сегильдія із опери «КАРМЕН»; Каміль Сен-Санс Арія Даліли із опери «САМСОН І ДАЛІЛА»; Дж.Каччіні «AveMaria», соло-труба – Іван Шавлай, лауреат міжнародного конкурсу; С.В.Рахманінов, вірші А.Фета «В МОЛЧАНЬИ НОЧИ ТАЙНОЙ»; С.В.Рахманінов вірші М. Давідовой – «Я ЖДУ ТЕБЯ»; П.Булахов «ГОРИ, ГОРИ, МОЯ ЗВЕЗДА». Концертмейстер – Любов Вергелесова.

Концертний вечір співачка продовжила з трiо «Гран-Прi», лауреатами Всеукраiнських та обласних конкурсiв, пiд керівництвом Жанни Фомiноi, виконавши твори: П'єтро Маскан'ї «Ave Maria»; Анатолій Кос-Анатольський «ЧОТИРИ ВОЛИ Я ПАСУ»; Карлос Гардель «ТАНГО»; Астор П'яццола «Обливион» (інструментальний номер від тріо «Гран-Прі»).

Далі знову Віта Віктрівна виконала твори під акомпонування роялю: А.Лара «ГРАНАДА»; І.Шамо, слова Д.Луценка «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КИЄВЕ МІЙ»; М.Блантер, В.І.Сельвинського «ЧЕРНОГЛАЗАЯ КОЗАЧКА».

Наступні музичні твори солістка виконувала з оркестром викладачiв Дитячої музичної школи, який став переможцем обласного-фестивалю-конкурсу «Серце вiддане дiтям». Художнiй керiвник та диригент оркестру Володимир Андрiянов. Прозвучали: Вінченцо ді К'яра «Іспанське Болеро»; М.Шишкін, слова М.Язикова «НОЧЬ СВЕТЛА»; Б.Фомін «ТОЛЬКО РАЗ БЫВАЮТ В ЖИЗНИ ВСТРЕЧИ»; Д.Бонковський, слова К.Думитрашка «ЧОРНІЇ БРОВИ, КАРІЇ ОЧІ»; українська народна пісня «НА ВУЛИЦІ СКРИПКА ГРАЄ» та «МУЗИКА» – із репертуару Т.Гвердцителі.

З вітальним словом до присутніх у залі звернувся віце-ректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін: «Дорогі брати і сестри, зараз великопісний період, а це час, коли з-під холодного снігу нашого матеріалізму, пробивається весна людяності, оголення душі і духу. І чудово, якщо нам хтось, чи щось допомагає посилено це відчути. Сьогодні, завдяки нашій професурі скрипкових ключів – шанованих співаків і музикантів ми змогли зняти ще один наносний шар буденності і відчути себе людиною. І подвійно приємно і радісно, що крім музичного катарсису – очищення, ми з вами взяли участь і в не менш важливому для душі кожного з присутніх тут – справі милосердя. Так нам вдалося зібрати матеріальну допомогу у кількості 8 760 гривень для наших співвітчизників, які перебувають на лікуванні у 59-му військовому мобільному госпіталі міста Сєвєродонецька. Окрема подяка відділу освіти, територіальному центру соціального обслуговування "Калина" та відділу культури нашого міста, від яких надійшла майже половина, і кожному, кожному з Вас, хто вміє відчувати прекрасне і в першу чергу переживати за джерело краси в нашому навколишньому світі – людину. Бережи Вас Бог!» – сказав Владика.

Зала, де панувала чудова та піднесена атмосфера, була заповнена вдячними цінителями неповторного світу музичного мистецтва.

24 марта 20181977

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 04
5 6 7 8 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
<февральапрель>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки