Студент семінарії взяв участь у ІХ щорічній конференції КДАіС «Студентська наука в духовній школі» (+відео)

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 13 березня 2018 року, в Актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корп. №45) відбулось пленарне засідання ІХ щорічної студентської конференції «Студентська наука в духовній школі». Про це повідомляє прес-служба КДА.

Цьогоріч, конференція присвячена 100-річчю мученицької смерті священномученика Володимира (Богоявленського) митрополита Київського.

До президіуму увійшли: Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр та перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик.

Участь у роботі конференції беруть представники не тільки духовних шкіл, а також і світських вищих навчальних закладів.

З благословення ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії, Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського у конференції взяв участь студент 3-го курсу богословсько-місіонерського факультету Педан Володимир.

Перед початком пленарного засідання з вступним словом до присутніх звернувся ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр, який в своїй промові наголосив на важливості подібних наукових форумів.

Після цього з вітальним словом до учасників та гостей форуму звернувся Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви. Блаженніший Владика розповів про неоціненну роль мучеників в житті Церкви, які своєю кров'ю оросили нашу землю для процвітання Православ'я.

Далі з доповіддю "Життєвий шлях та мученицький подвиг священномученика Володимира (Богоявленського)" виступив митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, керуючий справами Української Православної Церкви. У своїй доповіді Його Високопреосвященство висвітлив складний життєвий шлях митрополита Володимира (Богоявленського). Особливу увагу в доповіді було приділено науковим досягненням священномученика під час студентських років, а також його архіпастирському служінню.

Наступним виголосив доповідь ректор Академії єпископ Білогородський Сильвестр. Тема доповіді владики ректора: "Релігійно-етичні принципи в літературній спадщині свяшенномученика Володимира (Богоявленського)". У ній Його Преосвященство розповів про неоціненну роль літературної діяльності священномученика, котрий всіляко намагався полегшити життя простого народу, що під клеймом соціального комунізму втратив зв'язок з Церквою, а через це і з Богом.

Характеризуючи значення священномученика Володимира, Преосвященіший владика зауважив: "Священномученик Володимир – це взірець пастиря, який в будь-який час свого життя був готовий предстати перед Христом. Він достойно та гідно пройшов свою голгофу та прийняв вінець мучеництва".

Шикута Михайло, студент ІІ курсу магістратури Київської духовної академії зачитав доповідь на тему "Моральний ідеал служіння ближньому в трудах Священномученика Володимира (Богоявленського)".

Педан Володимир Сергійович, студент 3-го курсу Полтавської місіонерської духовної семінарії виступив з доповіддю на тему "Уроки століття: репресії духовенства та мирян в 1920-40-х роках (за матеріалами архівів СБУ в Полтавській області)".

Насамкінець, відбулося нагородження студентів КДАіС по кафедрі Церковної історії. Студенту ІІ курсу магістратури КДА Клюйко Володимиру та вихованцю 4 класу КДС Ковшару Антонію за успіхи у вивченні історії Церкви були вручені грамоти та повне зібрання трудів митрополита Макарія (Булгакова) "История Русской Церкви".

Після перерви конференція продовжила свою роботу у чотирьох напрямках: біблійній, богословській, історичній та церковно-практичній.

За матеріалами Офіційного сайту Українська Православна Церква та Київської духовної академії і семінарії

13 марта 20181278

Календарь новостей

ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 04
5 6 7 8 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
<февральапрель>

Фотоархив

Объявления

Інформація щодо державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання
13 февраля 2020, 10:25
Повідомлення! Змінено офіційну електронну поштову адресу ПМДС
29 мая 2017, 15:02
Иконописная мастерская при Полтавской Миссионерской Духовной Семинарии выполняет работы
01 апреля 2015, 10:01
Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства інформує
04 сентября 2012, 16:20

Ссылки