
Минув перший тиждень Великого посту. Викладачі та студенти молилися за уставними богослужіннями. За традицією Духовних шкіл перший тиждень не навчальний. Але богослужбова практика є самостійною дисципліною, не залежною від аудиторних занять. Студенти набувають практичних навиків на протязі всього навчання – читаючи, співаючи, уставщикуючи, регентуючи на криласі та практики вівтарного служіння. З благословення Ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії УПЦ Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, протягом першого тижня посту студенти проходили богослужбову практику у храмах міста Горішні Плавні – Трьох Святителів, преподобного Нестора Літописця, Свято-Миколаївському соборі, блаженної Ксенії Петербурзької, а також Свято-Троїцькому Велико-Будищанському жіночому монастирі (Полтавська єпархія), Свято-Пантелеімоновському храмі м. Карлівка (Полтавська єпархія), Благовіщенському храмі с. Мушти Решетилівського району (Полтавська єпархія), Свято-Антоніє-Феодосієвському Потоцькому чоловічому монастирі (Кременчуцька єпархія) та Свято-Різдва-Богородичному чоловічому монастирі м. Черкаси (Черкаська єпархія). Трьохсвятительський храм       
Свято-Миколаївський собор   
Свято-Троїцький Велико-Будищанський жіночий монастирі (Полтавська єпархія)  
Свято-Пантелеімоновський храм м. Карлівка (Полтавська єпархія) 
Свято-Антоніє-Феодосієвський Потоцький чоловічий монастир (Кременчуцька єпархія)  
Свято-Різдва-Богородичний чоловічий монастир м. Черкаси (Черкаська єпархія)    
|