Студенти 1-го курсу Полтавської місіонерської духовної семінарії отримали благословення на носіння підрясників
18 січня, в день Навечір'я Богоявлення, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип, Ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії звершив Божественну літургію з Великою вечірньою та чином Великого освячення води в Свято-Миколаївському соборі Архієрейського подвір'я міста Комсомольська. Перед початком Богослужіння Владика Ректор благословив студентів 1-го курсу на носіння підрясників.
Ця подія нагадує вихованцям Духовної школи про майбутнє пастирське служіння і вже зараз привчає поводитися відповідно.
Прес-служба Полтавської місіонерської духовної семінарії УПЦ, 18.01.2015