18 січня, в 32-гу Неділю після П'ятидесятниці, напередодні свята Богоявлення Господнього за своїм календарем Православна Церква відзначає особливий день – Навечір'я Богоявлення. Подібно, як у Навечір'я Різдва Христового, вірні готуються до свята Богоявлення постом і участю в численних богослужіннях. В цей особливий день в Свято-Миколаївському соборі Архієрейського подвір'я міста Комсомольська Божественну Літургію звершив Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип у спів служінні благочинного Комсомольського благочиння протоієрея Георгія Граба, секретаря-референта протоієрея Миколая Довганича, кліриків Собору, викладачів Полтавської місіонерської духовної семінарії у священному сані.   
Після Євангельського читання проповідь виголосив ключар Собору протоієрей Георгій Граб.    Після Божественної літургії Високопреосвященніший Владика Филип у спів служінні собору священнослужителів звершив Велику вечірню та, за древньою християнською традицією, чин Великого освячення води.    Наприкінці Богослужіння Владика привітав паству з днем Навечір'я Богоявлення та закликав на всіх Боже благословення.
Прес-служба Полтавської місіонерської духовної семінарії УПЦ, 18.01.2015 |